K - Randy Dog

První vrh Julči, zapsán jako K vrh chovatelské stanice Randy Dog - odkaz.
Datum narození: 3.6.2008
2 psi + 2 feny (+ 1 fenka mrtvá)
 
pes
Ch. KEIRA Randy Dog , ZM
maj.: Dikošová Zuzana,Děčín
HD B (1/0)
chrup komletní, skus nůžkový
varlata OK
výška 63cm
Chovný CZ, PT 94/A
pes
Ch. KRONOS Randy Dog , ZZO,ZOP
maj.: Juli Agarrtha
HD B (1/1)
chrup kompletní, skus klešťový
varlata OK
výška 66cm
Chovný CZ, PT 69 , PT 82
+ 26.12.2011
fena
KISS OF DEW Randy Dog
maj.: Zajícová Radka,Praha
HD A (0/0)
chrup kompletní, skus těsný nůžkový
výška 61cm
Chovná CZ, PT 95
fena
KLAUDIE Randy Dog
maj.: Taranov Dimitrij,UA
není info, export na Ukrajinu

RODÍME!

Na první porod jsem se přípravovala snad od druhého dne po krytí :-D Od potvrzení bžezosti podle ultrazvuku jsem Julču nutila spát v porodní bedně-neúspěšně. V práci jsem si domluvila dovolenou také asi měsíc předem, hrdě jsem hlásila, že nastupuji na "mateřskou". Když si to zpětně srovnávám, přípravy na můj vlastní porod takové ani nebyly :-) Štěňátka se nám narodila 3.6.2008 , Julča začala rodit před půlnocí - 2.6. 

 Jako první se narodil KRONOS-malý Joe :-)  Trvalo mu to dost dlouho, byl to macek a Julča s ním měla co dělat. A já taky, dokonce jsem ve strachu o mojí čubinku vzbudila veterináře, abych mu nakonec do telefonu houkla "Už nic!" , neboť Joe v tu chvíli doslova vylítl z maminy a to rovnou do mé postele! 

Druhá se ,bez komplikací, narodila fenka KISS OF DEW - Svačina,později "jen" Kissina, naše znakatá modelka. 

Po krátké pauze se narodilo třetí štěně, bohužel mrtvá fenečka. 

Na smutek "naštěstí" nebyl čas, Julča začala tlačit a opět měla co dělat se cvaldou, čtvrté štěně bylo na cestě - DALŠÍ FENA! To byla KEIRA,.... :-) 

Okamžitě po "ní" , opět jak namydlený blesk, poslední páté štěňátko, nedočkavá KLAUDIE - malý atentát na Ukrajinu.

 Po celou dobu jsem přes sms informovala chovatelku Renatu, takže ta okažitě věděla kdy se které štěně narodilo a jelikož už dopředu byla vybraná a přidělená jména, věděla i ta. Vše jsme okažitě odesílaly kam se má,aby se náhodou na něco nezapomělo.

A ano, pokud jste dočetli až sem, následuje "vysvětlení" . Jak je možné, že píši o TŘECH fenách, když ve vrhu mám DVA psy a DVĚ feny??

Jednoduché. 

Jelikož šlo o první porod mojí rozmazlené Jůlinky, milované holčičky, byla jsem samozřejmě totálně vyplašená a vzhledem k nočnímu načasování celé akce-RODÍME, jsem byla dobře předávkovaná kofeinem, proto jsem v tom všem zmatku a šeru zaměnila jednoho pindíka za pupeční šňůru :-)

Bylo to velké překvapení, když jsem po zaslouženém odpočinku,někdy odpoledne zjistila, že máme o jednoho psa víc a o fenu míň! 

Nakonec, může být milý KEIRA rád, že se nejmenuje třeba KAMILCA nebo KARAMEL LADY :-D